DBSK A — FK Čáslav B

      Komentáře nejsou povolené u textu s názvem DBSK A — FK Čáslav B

Report

„A“ – mistrovské utkání I.A třída – 24. kolo 4.5.2019


DBSK – FK ČÁSLAV „B“ 1:0 (1:0)


Branka: 17‘ Sedláček David

Sestava: Hampl Pavel – Šolc Tomáš, Altman David, Ježek Petr, Stejskal Jan – Tomíček Radek, Vynikal Petr, Koštíř Marek, Kasal Jakub (85‘ Merva Milan) – Sedláček David – Klíma Ondřej (76‘ Sítař Adam)

Na střídání: Ort Petr, Kuhn Jakub, Najman Jiří


Po rezervě Brodu jsme přivítali další béčko, tentokráte Čáslavi. Sice hosté okupují spodní část tabulky, ale bodový rozdíl mezi 13. a 5. příčkou byl před utkáním pouze 6 bodů.

Čáslav na nás nastoupila a první čtvrt hodinu nás téměř nepustila za půlku, první střelu směřující do horního rohu naší branky vytáhl ve 4‘ na roh výborným zákrokem Pavel Hampl, další střelecký pokus skončil mimo. Po patnácti minutách hry ohrozil čáslavskou branku hlavou Ondra Klíma, gólová střela přišla o dvě minuty později, když Marek Koštíř prokličkoval vápnem a míč předložil Davidovi Sedláčkovi, který ho bez přípravy poslal k tyči 1:0. Další příležitost ke skórování měl ve 28‘ Kuba Kasal, ale sám před brankářem Karbanem netrefil branku. O deset minut později trefil Honza Stejskal tyč. V závěru první půle převzali iniciativu hosté, ale střela z trestného kopu směřovala do rukavic Pavla Hampla a další pokus skončil mimo.

Ve druhé půli přišla první šance v 59‘, Marek Koštíř ale branku přestřelil, v 67‘ mířil vedle Radek Tomíček a v 69‘ ho napodobil Ondra Klíma. Do dvou šancí po vstupu na hřiště se dostal Milan Merva, v té první dorážel trestný kop Máry Koštíře, ale jen do rukavic gólmana, v té druhé hlavičkoval vedle. Čáslavští mohli srovnat v závěru zápasu, po našem nedůsledném dohrání akce na polovině hřiště a následném protiútoku, vykopl míč směřující do branky David Altman. Čtvrté vítězství v řadě nás bodově posunulo do klidných vod A třídy.

V sobotu 11.5. zajíždíme do Záryb.

Holub Luděk

Podrobnosti

Datum Čas Soutěž Sezóna Den zápasu
4.5.2019 17:00 I.A. třída 2018-2019 4.5.2019

Výsledky

TýmGoalsVýsledek
DBSK A1Vítězství
FK Čáslav B0Porážka

DBSK A

Hampl Pavel Brankář
Ježek Petr Obránce
Altman David Obránce
Šolc Tomáš Záložník
Stejskal Jan Záložník
Kasal Jakub Záložník
Koštíř Marek Záložník
Sedláček David Záložník
Vynikal Petr Záložník
Tomíček Radek Útočník
Klíma Ondřej Útočník
Sítař Adam Útočník
Merva Milan Záložník