DBSK A — FC Mělník

      Komentáře nejsou povolené u textu s názvem DBSK A — FC Mělník

Report

„A“ – mistrovské utkání – 7.10.2017


DBSK – FC Mělník 3:0 (2:0)


Branky: 2‘ Klíma Ondřej, 45‘, 66‘ Koštíř Marek

Sestava: Sýkora Martin – Merva Milan, Kubeček Pavel, Bíšek Vladimír, Hrdý Jan (46‘ Bartoň Radek) – Kasal Jakub, Vynikal Petr, Šolc Tomáš (73‘ Šolc Jakub) – Koštíř Marek (67‘ Tomíček Radek), Sedláček David (79‘ Holub Luděk) – Klíma Ondřej (83‘ Shalimba Veikko)

Na střídání: Najman Jiří


Po celotýdenním dešti jsme v sobotu na promáčeném trávníku přivítali FC Mělník.

Od úvodu jsme hráli aktivně, v 1‘. centroval Kuba Kasal, Mára Koštíř hlavou usměrnil míč jen na brankáře hostí, ve 2‘. už přišla změna skóre, když Ondra Klíma po přihrávce Milana Mervy poslal svojí střelu z velkého vápna přesně k tyči a nedal gólmanovi šanci 1:0, v další desetiminutovce jsme předvedli soubor neproměněných šancí, kdy neuspěli Tomáš Šolc, Ondra Klíma ani David Sedláček. Ve 26‘. a 28‘. se do šancí dostali mělničtí, jejich zakončení ale postrádalo přesnost. Ve 44‘. stačil hostující gólman včas ukopnout míč před Ondrou Klímou, ale o minutu později už kapituloval, Kuba Kasal poslal míč na Máru Koštíře, ten obešel vše, co mu stálo v cestě a těsně před závěrečným hvizdem poslal do sítě pojistku v podobě druhého gólu.

Hned ve 46‘ pálil Ondra Klíma do brankáře, v další části jsme si vybírali slabší chvilku, kdy jsme se díky naší nepřesnosti v rozehrávce dostali pod tlak Mělníka, v 53‘. a v 56‘. dobře zakročil Martin Sýkora, v 59‘. hosté nastřelili břevno. V 63‘ předvedl svoje sólo Tomáš Šolc, ale nepovedlo se mu přesné zakončení, definitivní rozhodnutí padlo v 66‘. z kopačky Máry Koštíře, který poslal svojí střelu do horního růžku soupeřovi branky 3:0, bezprostředně po vstřelení gólu opustil Mára pro zranění hřiště, na jeho místo přišel Radek Tomíček, který měl svoji největší šanci v 82‘., kdy se jeho technická střela pomalu kutálela na prázdnou branku, otřela se o tyč a putovala za lajnu, kde ji dobíhající bek na poslední chvíli stačil zastavit. V 88‘ našel Kuba Kasal na hranici pokutového území Luďka Holuba, který ještě volil nahrávku na Radka Tomíčka, ale vše vyřešil brankář Mělníka, a tak se už do konce utkání na skóre nic neměnilo.

Podrobnosti

Datum Čas Soutěž Sezóna Den zápasu
7.10.2017 17:00 I.B. třída 2017-2018 7. 10. 2017

Místo zápasu

Dolní Bousov

Výsledky

TýmGoalsVýsledek
DBSK A3Vítězství
FC Mělník0Porážka

DBSK A

Sýkora Martin Brankář
Bíšek Vladimír Obránce
Holub Luděk Obránce
Hrdý Jan Obránce
Kubeček Pavel Obránce
Kasal Jakub Záložník
Koštíř Marek Záložník
Merva Milan Záložník
Sedláček David Záložník
Šolc Tomáš Záložník
Vynikal Petr Záložník
Bartoň Radek Obránce
Tomíček Radek Útočník
Šolc Jakub Útočník
Klíma Ondřej Útočník
Shalimba Veikko Útočník

Trenér DBSK A (asistent): Šouta Patrik
Trenér DBSK A: Holub Luděk
Vedoucí mužstva: Zumr Václav