DBSK A — AFK Libčice

      Komentáře nejsou povolené u textu s názvem DBSK A — AFK Libčice

Report

„A“ – mistrovské utkání – 22. kolo – 19.5.2018


DBSK – AFK Libčice 5:1 (4:0)


Branky: 15‘, 37‘ Klíma Ondřej, 35‘, 48‘ Koštíř Marek, 35‘ Tomíček Radek

Sestava: Najman Jiří – Hrdý Jan (86‘ Stejskal Jan), Altman David, Bíšek Vladimír (4‘ Holub Luděk), Ježek Petr – Tomíček Radek (82‘ Bartoň Radek), Vynikal Petr, Merva Milan (74‘ Kasal Jakub) – Sedláček David, Koštíř Marek – Klíma Ondřej (67‘ Šolc Tomáš)

Na střídání: Šolc Jakub, Shalimba Veikko, Stránský Michal


Před početnou diváckou návštěvou a za stálého povzbuzování našich fanoušků pod taktovkou kotelníka Zlatana, jsme zvládli utkání proti Libčicím a udělali tak důležitý krok za postupem.

Hned v první minutě se do míče opřel Mára Koštíř, ale trefil jen boční síť soupeřovi branky. Další naše šance, tentokráte už gólová, přišla v 15‘. , míč putoval po ose David Altman, Petr Ježek až k Ondrovi Klímovi, který otevřel skóre 1:0. Hosté měli velkou šanci v 19‘., naše obrana na poslední chvíli vše uhasila. Rozhodující momenty zápasu přišly ve 35‘. a 37‘., kdy jsme v rozmezí dvou minut dali tři góly. Nejprve se ve 35‘. trefil Mára Koštíř po nahrávce hlavou od Milana Mervy 2:0, v téže minutě přidal další branku Radek Tomíček, kterému asistoval David Sedláček 3:0 a účet završil ve 37‘. svojí druhou brankou Ondra Klíma po přihrávce Mára Koštíře 4:0. Ondra měl ve 40‘. ještě další šanci, ale hlavičkoval mimo branku. Ve 41‘. se z levé strany řítil na branku Mára Koštíř, ale hostující obránce na poslední chvíli do jeho přihrávky vložil nohu. Závěrem první půle ještě zahrávali hosté trestný kop, se kterým si Jirka Najman poradil.

Úvod druhého poločasu se nám vydařil, ve 48‘. přesnou přihrávkou vyzval David Sedláček ke skórování Máru Koštíře a bylo to 5:0. V další fázi jsme trochu polevili a nabídli několik příležitostí i Libčicím, z čehož vytěžili čestnou branku na 5:1 v 73‘. Ve druhé půli se do šancí dostali Radek Tomíček, ale při zakončení podklouzl, Petr Ježek mířil hlavou vedle, Radek Bartoň rovněž nemířil přesně. Po závěrečném hvizdu vypukla radost ze zvládnutého utkání, tím jsme se také důstojně rozloučili s hrací plochou, která projde celkovou rekonstrukcí. Ještě jednou díky všem, kteří se postarali o výbornou fotbalovou atmosféru.  

V neděli 27.5. nás čeká krátká cesta, do města cukru Dobrovice, kde změříme síly s místním B týmem od 17:00.

komentář: Holub Luděk

 

Podrobnosti

Datum Čas Soutěž Sezóna Den zápasu
19.5.2018 17:00 I.B. třída 2017-2018 19.5.2018

Výsledky

TýmGoalsVýsledek
DBSK A5Vítězství
AFK Libčice1Porážka

DBSK A

Najman Jiří Brankář
Bíšek Vladimír Obránce
Hrdý Jan Obránce
Ježek Petr Obránce
Altman David Záložník
Koštíř Marek Záložník
Merva Milan Záložník
Sedláček David Záložník
Vynikal Petr Záložník
Klíma Ondřej Útočník
Tomíček Radek Útočník
Bartoň Radek Obránce
Holub Luděk Obránce
Šolc Tomáš Záložník
Stejskal Jan Záložník
Kasal Jakub Záložník

Trenér DBSK A: Holub Luděk
Vedoucí mužstva: Zumr Václav