Čechie Čejetice — DBSK B

      Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Čechie Čejetice — DBSK B

Report

OP Mladá Boleslav – 23.3.2019


TJ Čechie Čejetice – DBSK „B“  5:2 (3:0)


Sestava: Stránský – Kollátor, Švec, Kynčl, Zumr- Doležal, Havel ml., Zahrada, Šolc M. – Šolc J., Najman

Střídačka:  Svoboda, Dlask, Havel st.

Gól:  Najman 72´, Šolc J. 90´


Na první mistrák jsme zajeli do Čejetic. Podzim soupeři moc nevyšel a skončil na posledním místě. Naše mužstva ale bohužel trápí velká marodka a navíc se zápas kryl s A-mužstvem a tak musel nastoupit do útoku i náš druhý gólman.

Začátek a vlastně skoro celá první půle patřila soupeři, byli rychlejší a důraznější, což nám dělalo a dělá snad vždycky problém a navíc i terén, který byl dost tvrdý a drnovatý spíše nahrával soupeři, který většinou pasoval dlouhé balóny. Již v první minutě jsme inkasovali po naší chybě uprostřed hřiště a sámi proti našemu brankáři 2 útočníci soupeře uspěli. Ve 4´ to už bylo 2:0, kdy z voleje asi z 25m trefili nádherně horní pravý roh naší branky. Když v 20´opět po naši chybě uprostřed a střele z vápna to bylo 3:0, vypadalo to na pěkný debakl. Naštěstí jsme se malinko probudili a hru alespoň částečně vyrovnali, ale branku jsme ohrozili jen dvakrát střelou z větší vzdálenosti.

Do druhého poločasu jsme nastoupili s tím, že se pokusíme ještě zápas otočit. Soupeře se nám povedlo i přehrávat, ale soupeř hrozil rychlými a nebezpečnými protiútoky. Jeden z nich skončil faulem obránce ve vápně, ale nařízenou penaltu Stránský chytil, bohužel v 67´ po faulu našeho gólmana již penaltu proměnili a zvýšili na 4:0. Přesto jsme nepřestali a v 75´ po akci prostředkem a přesné přihrávce Havla ml. na Najmana, který míč zatáhl do vápna a střelou na zadní tyč, jsme snížili na 4:1. Bohužel pro nás, další rychlý protiútok po naší levé straně v 77´ skončil obstřelením Stránského gólem. Snížení pak v poslední minutě zápasu Šolcem J. z penalty už jen zmírnilo konečný výsledek.

Podrobnosti

Datum Čas Soutěž Sezóna Den zápasu
23.3.2019 15:00 OP MB 2018-2019 23.3.2019

Výsledky

TýmGoalsVýsledek
Čechie Čejetice5Vítězství
DBSK B2Porážka

DBSK B

Stránský Michal Brankář
Švec Marek Obránce
Kynčl Přemysl Obránce
Kollátor Martin Obránce
Zumr Václav Obránce
Zahrada Lukáš Obránce
Havel Petr ml. Obránce
Doležal Petr Obránce
Šolc Michal Útočník
Najman Jiří Brankář
Šolc Jakub Útočník
Havel Petr st. Záložník
Svoboda Matěj Obránce

Trenér DBSK B: Havel Petr