AFK Libčice — DBSK A

      Komentáře nejsou povolené u textu s názvem AFK Libčice — DBSK A

Report

„A“ – mistrovské utkání – 22.10.2017


AFK Libčice – DBSK 5:3 (3:1)


Branky: 20‘ vlastní, 58‘ Vynikal Petr (p), 91‘ Tomíček Radek

Sestava: Sýkora Martin – Hrdý Jan, Kubeček Pavel, Bíšek Vladimír, Ježek Petr – Šolc Tomáš (82‘ Šolc Jakub), Vynikal Petr, Kasal Jakub – Koštíř Marek, Merva Milan (73‘ Tomíček Radek) – Klíma Ondřej (85‘ Bartoň Radek)

Na střídání: Ort Jakub


Po dvou domácích zápasech jsme k dalšímu utkání cestovali do Libčic, bez zraněného Davida Sedláčka a povinnostmi v zaměstnání vytíženého Matouše Nováka, kde hezký fotbalový areál těsně sousedí s břehem Vltavy.

Do první šance se ve třetí minutě dostal Marek Koštíř, ale míč si ve velkém vápně hodně předkopl, v 6‘. dobře zakročil Martin Sýkora proti útoku z pravé strany, v 9‘. se nám nepovedla rozehrávka, následoval faul na úrovni pokutového území a z trestného kopu otevřel skóre Jan Jeřábek 1:0, v 10‘. přišla střela nad opět po naší špatné rozehře. Ve 12‘. centroval Jakub Kasal a Ondřej Klíma atakován na hranici pravidel se k přesnému zakončení nedostal, ve 20‘. přišel kuriózní moment, kdy domácí obránce zřejmě v domnění, že má brankáře v brance, ale ten se v tu chvíli pohyboval na rohu velkého vápna, zahrával malou domů a srovnal tak na 1:1. Ve 21‘ poslal do pokutového území střílený centr Honza Hrdý, před Ondrou Klímou ho na poslední chvíli ve skluzu odehrál domácí bek, ve 24‘. zastavila píšťalka hlavního sudího, na pokyn postranního, v samostatném úniku Milana Mervu, jak se však později vyjádřil muž s praporkem, tak mylně. Ve 25‘ přetáhl svůj centr na Máru Koštíře Tomáš Šolc, ve 30‘ jen těsně podběhl centr Kuby Kasala Petr Ježek a následně pálil Tomáš Šolc, jeho pokus vytáhl na roh domácí gólman. Ve 40‘. zahrávali Libčice rohový kop, po nedůrazném odkopu se trefil Jakub Kapitán přesně k tyči 2:1, hned po rozehrání se dostal před gólmana Ondra Klíma, jeho zakončení letělo vysoko nad branku, a tak abychom odcházeli do kabin za stavu 2:2, přišel další roh domácích, zmatek v brankovém území a nikým nehlídaný David Bareš dal na 3:1.

Do druhé půle jsme vstoupili aktivně, v 57‘ po faulu gólmana na Petra Ježka proměnil penaltu Petr Vynikal 3:2, v 58‘. po centru Tomáše Šolce mířil hlavou těsně vedle Milan Merva, v 60‘. pálil k tyči Pavel Kubeček, domácí gólman Kamil Šídlo míč vytáhl, měli jsme převahu, hráli jsme dobře dopředu, ale znovu přišla chyba při rozehrávce ze zadních řad a penalta pro domácí, kterou proměnili 4:2. V rozmezí 73‘. – 78‘. se do šance dostali Ondra Klíma, Radek Tomíček a Mára Koštíř, vždy ztroskotali na domácím brankáři. V 83‘. jsme opět chybovali v obraně a připravili tím gólovou šanci, se kterou si domácí poradili 5:2, v závěrečném tlaku pálil vedle Kuba Šolc a v 91‘. snížil na 5:3 Radek Tomíček.

Podrobnosti

Datum Čas Soutěž Sezóna Den zápasu
22.10.2017 17:00 I.B. třída 2017-2018 22.10.2017

Výsledky

TýmGoalsVýsledek
AFK Libčice5Vítězství
DBSK A3Porážka

DBSK A

Sýkora Martin Brankář
Bíšek Vladimír Obránce
Hrdý Jan Obránce
Kubeček Pavel Obránce
Ježek Petr Obránce
Kasal Jakub Záložník
Koštíř Marek Záložník
Merva Milan Záložník
Šolc Tomáš Záložník
Vynikal Petr Záložník
Bartoň Radek Obránce
Tomíček Radek Útočník
Šolc Jakub Útočník
Klíma Ondřej Útočník

Trenér DBSK A (asistent): Šouta Patrik
Trenér DBSK A: Holub Luděk
Vedoucí mužstva: Zumr Václav