ne 21. 4. 2024 10:00 @ Dolní Bousov, 1. A třída žáků U15 sk. B, 21. kolo

"U15" - 21. kolo - 21.04.2024 - DBSK - FK Mělník 1909 6:3 (2:3)

.

DBSK - FK Mělník 1909 6:3 (2:3)

branky: Koliáš 2, Zachař 2, Beitl, Niems

Sestava: Vodička, Polášek, Lorenc, Kopal, Tauchman, Niems, Veselý, Koliáš, Lohniský, Zachař, Beitl, Smandra, Šourek, Bulíř

V dalším kole 1A třídy jsme se utkali na domácím hřišti s FK Mělník. První šanci si vypracoval Beitl ve 3.minutě, kterou zakončil střelou doprostřed branky, hned z protiútoku měli stoprocentní šanci hosté, naštěstí hostující útočník netrefil prázdnou branku. Další velkou šanci měl ve 12.minutě Zachař, který šel sám na brankáře vystřelil podél gólmana k naší smůle do tyče a od té se odrazil míč do rukou brankáře. Ve 24.minutě se hosté dostali do vedení po střele z naší levé strany 0:1. Vyrovnání přišlo ve 27.minutě po akci Šourka, který uvolnil Beitla a ten střelou na zadní tyč nedal brankáři šanci 1:1. Pak ale přišli dvě minuty hrůzy, kdy jsme po dvou hrubých chybách obrany dostali dva laciné góly a hosté se ujali vedení 1:3. Naštěstí ve 34.minutě přišel faul na Koliáše ve vápně a penalta, kterou sám postižený proměnil 2:3.

Do druhé půle jsme vstoupili aktivně a ve 45.minutě Veselý chytrou přihrávkou uvolnil Koliáše a ten střelou k tyči vyrovnal na 3:3. Pak si vzal slovo Niems, který nejprve v 55.minutě našel na hraně ofsajdu Zachaře, který nás poslal do vedení za dalších deset minut si to zopakovali, to když Niems zatáhl míč po pravé straně a nahrál před prázdnou bránu Zachařovi a bylo to o dvě branky. V 80.minutě Niems prošel obranou hostů jako nůž máslem a upravil na konečných 6:3.