DBSKFOTBAL HLÍZOV
1:1(0:1)
so 20. 4. 2024 17:00 @ Dolní Bousov, 1.A třída sk. B muži, 23. kolo

"A" - 23. kolo - 20.04.2024 - DBSK - Fotbal Hlízov 1:1 (0:1)

Před těžkým domácím utkáním proti druhému Hlízovu, přibyli na marodku k Radkovi Tomíčkovi Michal Horák a Ondra Klíma, Zdeněk Bělík byl s FKMB v Polsku a nemohl ani Honza Keszeg.

„A“ – mistrovské utkání – 22. kolo - 20.4.2024

DBSK – FOTBAL HLÍZOV 1:1 (0:1)

Branky: 79‘ František Klíma – 42‘ Pavel Růžička

DBSK: Miroslav Bím – Petr Ježek, František Klíma (K), Milan Karela – Tomáš Šolc (53‘ Michal Skalický) , Milan Merva, Matěj Falta, Jakub Kasal – Miroslav Horák (70‘ Jakub Šolc), Jan Boček, Lukáš Zvěřina (46‘ David Rejzek)

Na střídání: Matouš Novák, Lukáš Macek (B)

Hlízov: Vladimír Vavřina – Petr Zdeňka, Lukáš Kubín (78‘ Dominik Martínek), Matěj Vojtíšek (55‘ Matěj Jilemnický), Jiří Růžička, Radek Šesták, Jakub Vančura, Filip Tichý (60‘ Michal Kruliš), Pavel Růžička, Michal Král, Vladimír Maxa (K)

Ale i přesto úvod zápasu patřil nám, Míra Horák hned v první minutě po centru Kuby Kasala a zaváhání gólmana Vavřiny pálil nad, ve třetí minutě nastřelil Kuba Kasal břevno a v šesté minutě trefil Matěj Falta vyběhnutého gólmana. V 19. minutě jsme chybovali v rozehrávce, hosté naštěstí chybu nepotrestali. Ve 33. minutě měl šanci Lukáš Zvěřina, ale opět do gólmana. V závěru první půle zahrávali hosté rohový kop, v našem pokutovém území jsme špatně pohlídali Pavla Růžičku a ten hlavou dal první branku utkání 0:1.

Do druhé půle jsme vstoupili opět aktivně, a hlavně nový hráč na hřišti David Rejzek, proháněl obranu Hlízova. V 50. minutě pálil Míra Horák ve vyložené šanci vedle. V 53. minutě musel pro svalové zranění střídat Tomáš Šolc, doufejme, že se nepřipojí k dlouhodobě zraněným hráčům. Vyrovnání přišlo v 79. minutě z kopačky Fandy Klímy, který prostřelil gólmana Vavřinu 1:1. V závěru nás podržel výbornými zákroky Míra Bím. Vítěznou branku měl na hlavě v 90. minutě Matěj Falta, ale těsně minul branku po centru Michala Skalického. Díky hráčům za obětavý a koukatelný výkon a divákům za výbornou atmosféru v deštivém a chladném počasí.

V sobotu 27.4. nás čeká okresní derby na půdě Horek, výkop utkání je v 17:00.