A – mistrovské utkání 25. kolo - 11.6.2017

NERATOVICE/BYŠKOVICE - DBSK 4:2 (3:1)

Branka

Branky: 11‘, 69‘ Tomíček Radek

V dalším utkání, ve kterém jsme dali základní jedenáctku dohromady jen díky dorostencům, kteří si mimochodem nevedli vůbec špatně, jsme se představili v Neratovicích/Byškovicích.

Začátek utkání jsme prospali a tak se domácí díky brankám ve 2‘ a 6‘ ujali vedení 2:0. V další části se naše hra zlepšila a 11‘ přinesla snížení stavu z kopačky Radka Tomíčka, další šanci měl o dvě minuty později opět Radek Tomíček po přihrávce Tomáše Šolce, ale jeho lob stačil domácí gólman vytěsnit na roh. Ve 34‘ jsme si vybrali trochu smůly, kdy střela domácího útočníka mířila do břevna, odkud se odrazila přímo do našeho brankáře a doputovala až za brankovou čáru 3:1.

Druhá půle už byla z naší strany daleko lepší než prvních 45‘, hráli jsme důrazně a dostávali se do šancí, bohužel ani Milan Merva ani Radek Tomíček svoje příležitosti neproměnili a tak přišel v 64‘ trest, následovala naše špatná rozehra a rychlý domácí brejk znamenal čtvrtý gól v naší síti. Stále jsme se nevzdávali a bojovali, v 69‘ vypálil Radek Tomíček a s pomocí teče obránců vymetl šibenici 4:2. V 90‘ jsme měli ještě dvě vyložené šance, první z nich po centru Luďka Holuba poslal těsně vedle Ondra Klíma a druhou spálil Radek Tomíček, když tváří v tvář trefil domácího brankáře.