A – mistrovské utkání 26. kolo - 17.6.2017

DBSK - BYŠICE 9:2 (5:2)

Branka

Branky: 2‘, 50‘ Klíma Ondřej, 13‘, 42‘, 44‘, 64‘, 65‘, 81‘ Tomíček Radek, 64‘ Rejzek Filip

K poslednímu utkání sezóny 2016/17 k nám přicestovaly Byšice. V zápase bohatém na branky, jsme si trochu napravili reputaci z minulých utkání.

Už ve druhé minutě jsme se mohli radovat, když síť rozvlnil střelou Ondra Klíma 1:0, ve 4‘ jsme špatně rozehráli a do šance se dostali hosté, jejich střela jen mířila nad, po šanci Kuby Kasala z 11‘ o sobě dal vědět Radek Tomíček, když ve 13‘ ranou od břevna do brány zvýšil na 2:0. V 19‘ měl po přihrávce Tomáše Šolce tutovku Aleš Pavliš, ale jen trefil gólmana, k míči se vzápětí dostali byšičtí a po rychlém útoku snížili 2:1. O minutu později se blýsknul skvělým zákrokem Martin Sýkora, další naše šance volaly po gólech, ale nic. Až přišel závěr první půle a znovu se ukázal střelec Radek Tomíček, ve 42‘ proměnil po centru Kuby Kasala a ve 44‘ zužitkoval svoje sólo 4:1, hostům se ještě do poločasu podařilo snížit na 4:2, ale ve 45‘ opět Radek Tomíček poslal náš tým do tříbrankového rozdílu 5:2.

V 50‘ dobře napadal obranu Ondra Klíma, zmocnil se míče a prostřelil brankáře 6:2, v 64‘ se mezi střelce zapsal střídající Filip Rejzek, který prostřelil vše, co mu stálo v cestě 7:2. V 64‘ nahrával Ondra Klíma na Radka Tomíčka a ten se opět nemýlil 8:2, parádní výkon korunoval Radek Tomíček v 81‘ gólem z trestného kopu, který poslal od tyče do branky 9:2.