DBSK "A" - FC MĚLNÍK
6:1 (2:1)
Komentář Foto 

 

BAKOV n.J. - DBSK "A"
0:2 (0:1)
Komentář Foto

A – mistrovské utkání 18. kolo - 22.4.2017

BAKOV N. JIZEROU - DBSK 0:2 (0:1)  

Branky: 25‘, 73‘ Klíma Ondřej

Další utkání v rámci okresního derby jsme sehráli na půdě Bakova nad Jizerou.

Předzápasové obavy o tom, že bakovští dají do utkání všechno a na domácí půdě budou chtít bodovat, se naplnili. Hned v úvodu utkání, konkrétně ve třetí minutě dobře zasáhl Martin Sýkora proti střele domácích, v 6‘ a 19‘ pálil pouze do hráče Milan Merva, ve 21‘ měl šanci opět Bakov, ale míč letěl nad branku, ve 24‘ tečoval Ondra Klíma hlavou centr Marka Koštíře z trestného kopu 0:1. Ve 35‘ se opět vyznamenal Martin Sýkora proti střele domácích, ve 40‘ vyslal střelu na branku Bakova Marek Koštíř, ale s jeho pokusem si brankář poradil.

Do druhé půle jsme vstoupili aktivněji, ve 49‘ vyrazil střelu Marka Koštíře domácí gólman, ale nikdo z našich hráčů míč nedobíhal, v 52‘ trefil břevno bakovské branky Ondra Klíma, o minutu později zasahoval proti střele domácích Martin Sýkora, v 56‘ mířil bakovský útočník vedle naší branky. V 66‘ zazvonilo opět břevno po střele Marka Koštíře, v 73‘ jsme dobře sehráli útočnou akci, do ulice vyslal Radka Tomíčka Marek Koštíř, ten však pálil jen do vyběhnutého gólmana, ale následnou dorážku poslal Ondra Klíma do sítě 0:2. Domácí se stále nezdávali a hrozili z nebezpečných centrů do pokutového území. My chtěli přidat ještě další pojistkovou branku, ale hlava Radka Tomíčka z 82‘ skončila na tyči a ani následný samostatný útok stejného hráče v 87‘ gólem neskončil, v 89‘ centroval z pravé strany Jakub Šolc, míč se jen lehce otřel o břevno a skončil za brankou.

 

V sobotu 29.4. hostíme od 17:00 FC Mělník.

WWW.DBSK.CZ

DBSK "A" - DLOUHÁ LHOTA
3:0 (2:0)
Komentář Foto

 

V dalším kole okresního přeboru přivítali žáci na domácím hřišti Sokol Březno.

Hned v 1.minutě se ocitl ve velké šanci Merva když se ocitl sám na penaltě, ale jeho střela minula branku.Za další minutu se v dobré pozici ocitl Nosek
i on mířil mimo.V 5.minutě Mayer svým výkopem našel na půli Vereckého ten prošel obranou hostů a střelou k tyči překonal brankáře Března 1:0.

V 8. minutě se na pravé straně uvolnil po spolupráci s Noskem Verecký na jeho centr si naběhl Merva který zamířil mimo tři tyče.Ve 12.minutě se po rohovém
kopu dostal odražený míč k Pilařovi ten technickou střelou trefil tyč.

V 15. minutě se poprvé osmělili hosté ale i oni mířili mimo.V 17.minutě zahrávalo Březno roh slabý odkop zachytil hostující hráč na velkém vápně naštěstí jeho
střela skončila na břevně.

Ve 22.minutě se ocitl ve velké šanci Nosek to když šel sám na brankáře ten si však z jeho sólem poradil. Za další čtyři minuty se už skóre měnilo to když Zvěřina chytrým lobem přehodil brankáře 2:0.

Ve 28.minutě přišla chyba obrany a hostující útočník ji potrestal přesnou střelou k tyči 2:1. Za tohoto stavu se šlo do kabin.

V první velké šanci druhé půle se ve 39.minutě ocitl po přihrávce Noska Verecký jenž se ocitl tváří tvář gólmanovi hostí,ale nedokázal ho překonat.
Za další dvě minuty si Zvěřina s Vereckým si rychle vyměnil míč a druhý jmenovaný odcentroval před branku kde našel Rejzka ten ovšem mířil mimo.

Ve 43.minutě se v obrovské šanci ocitli hosté to když centr z levé strany prošel malým vápnem na úplně volného hráče  ten naštěstí minul míč.

V 51. minutě se situace opakovala jak přes kopírák tentokrát už hosté zakončili naštěstí mimo tři tyče. Hned za minutu si vypracovala dvojice Nosek Verecký  
služnou možnost ale opět bez využití.

V 58.minutě přišla fotbalová paráda to když Verecký z pravé strany posadil míč na hlavu Mervy a ten vymetl šibenici březenské branky 3:1.

Dvougólový náskok přinesl uklidnění do domácích řad, poslední velkou šanci v utkání měli hosté v 64.minutě po rohovém kopu kdy se
míč dostal k hostujícímu hráči na malém vápně  z jeho střelou si dokázal Mayer poradit.

DBSK - Sokol Březno 3:1 (2:1) branky : Verecký, Zvěřina, Merva


sestava: Mayer Marek, Hercíková Lucie, Pilař Václav, Novotný Michal, Novák Tomáš, Zoufalý Patrik, Zvěřina Lukáš, Merva Jan, Rejzek David, Nosek Patrik, Verecký Petr
střídali: Pilař Ondřej, Hraba Jan, Buriánek Miroslav, Gavlák Ondřej, Kriško Jan

DBSK "žáci" - Sokol Březno 3:1 Zápis z utkání