První jarní utkání na domácím stadionu obstaral duel s okresním rivalem Luštěnicemi.
Ve dnech 19. až 23. srpna 2024 se bude konat letní fotbalový kemp pro hráčky a hráče DBSK ročníků 2010 - 2017. Více informací naleznete v rubrice Ke stažení (záložka Klub - Ke stažení - Kemp).
Do galerie na flickru byly přidány fotografie z karnevalu 2023 (odkaz v horní liště - vedle Programu zápasů).
Ve dnech 21. až 25. srpna 2023 se bude konat letní fotbalový kemp pro hráčky a hráče DBSK ročníků 2009 - 2016. Více informací naleznete v rubrice Ke stažení (záložka Klub - Ke stažení - Kemp).
Název týmu | Body | |
---|---|---|
1 | SK Úvaly | 33 |
2 | SK Rapid Psáry | 30 |
3 | FOTBAL HLÍZOV | 30 |
4 | SK Kosmonosy "B" | 27 |
5 | FK Bohemia Poděbrady | 27 |
6 | Dolnobousovský SK | 26 |
7 | FC Horky | 25 |
8 | TJ Slavoj Vrdy | 24 |
9 | Sokol Luštěnice | 23 |
10 | SK Slovan Poděbrady | 22 |
11 | SK POLABAN Nymburk | 19 |
12 | FK PŠOVKA MĚLNÍK | 17 |
13 | FK ČÁSLAV "B" | 14 |
14 | FK Slavoj Stará Boleslav | 11 |
15 | SK Rejšice | 8 |
16 | TK Slovan Lysá n / L | 7 |
Název týmu | Body | |
---|---|---|
1 | FK Slavoj Čistá | 31 |
2 | SK Bakov n/J "B" | 29 |
3 | SK JIZERA PŘEDMĚŘICE | 26 |
4 | TJ Sokol Kněžmost | 24 |
5 | DBSK "B" | 22 |
6 | SK Ledce | 22 |
7 | TJ Sokol Jabkenice | 22 |
8 | SK Židněves | 21 |
9 | SK Klášter n/J | 13 |
10 | TJ Sokol Pěčice "B" | 12 |
11 | FC Horky "B" | 10 |
12 | SK Strašnov | 9 |
13 | TJ Sokol Struhy | 9 |
14 | FC Mukařov | 7 |
Název týmu | Body | |
---|---|---|
1 | Mnichovohradišťský SK | 39 |
2 | FK Kralupy 1901 | 31 |
3 | FK Mělník 1909 | 25 |
4 | SK Zeleneč | 25 |
5 | SK Bakov n/J | 22 |
6 | FK Dobrovice | 21 |
7 | Dolnobousovský SK | 20 |
8 | FK ČECHIE KRALUPY n/VLTAVOU | 19 |
9 | Sporting MB + Dl. Lhota | 16 |
10 | MSK Klecany 1921 | 15 |
11 | TJ Sokol Libiš | 13 |
12 | SK LABSKÝ KOSTELEC | 6 |
13 | Straky + Struhy | 6 |
14 | Roztoky + Libčice | 4 |
Název týmu | Body | |
---|---|---|
1 | FK PŠOVKA MĚLNÍK | 37 |
2 | AFK Pečky | 29 |
3 | Dolnobousovský SK | 28 |
4 | SK Kosmonosy "B" | 27 |
5 | FC Sporting Mladá Boleslav | 27 |
6 | FK Dobrovice | 21 |
7 | Mnichovohradišťský SK | 19 |
8 | Sparta Kutná Hora "B" | 18 |
9 | FŠ Velký Osek | 17 |
10 | Neratovice - Byškovice "C" | 16 |
11 | TJ Pátek | 16 |
12 | FK Mělník 1909 | 6 |
13 | SKP Mladá Boleslav | 3 |
14 | Velim + Cerhenice | 0 |
Název týmu | Body | |
---|---|---|
1 | FK PŠOVKA MĚLNÍK | 35 |
2 | Sparta Kutná Hora "B" | 30 |
3 | SK Kosmonosy "B" | 29 |
4 | Mnichovohradišťský SK | 28 |
5 | Neratovice - Byškovice "C" | 25 |
6 | TJ Pátek | 24 |
7 | Dolnobousovský SK | 23 |
8 | FŠ Velký Osek | 20 |
9 | FK Mělník 1909 | 16 |
10 | AFK Pečky | 12 |
11 | FC Sporting Mladá Boleslav | 12 |
12 | Velim + Cerhenice | 9 |
13 | FK Dobrovice | 2 |
14 | SKP Mladá Boleslav | 1 |