ZP2020: DBSK – FC Vrchlabí 2:3

„A“ – přípravné utkání – 29.2.2020


FC VRCHLABÍ – DBSK 3:2 (2:0)


Branky: 72‘ Stejskal Jan, 83‘ Žovinec Ivan

Sestava: Hampl Pavel – Horák Miroslav, Ježek Petr, Bartoň Radek, Stejskal Jan – Pavliš Aleš, Horák Michal, Kasal Jakub (Šolc Tomáš) – Vynikal Petr, Merva Milan – Klíma Ondřej (Žovinec Ivan)


Generálku před mistrovským utkáním obstaral duel s FC Vrchlabí, hrající krajský přebor.

Vstup do utkání se nám, jako již tradičně, nevydařil. Ve 4‘. po našem rohovém kopu založili domácí rychlý protiútok a prudkou přihrávku ze strany do našeho vápna dostal do sítě útočník domácích 1:0. V 9‘. si na centr do malého vápna naskočil nikým nehlídaný vrchlabský hráč a v pohodě skóroval 2:0. V 18‘. jsme se dostali do šance i my, Kuba Kasal centroval, ale hlavička Ondry Klímy šla vedle, další velkou šanci spálil Ondra ve 25‘., kdy šel po přihrávce Aleše Pavliše sám na brankáře, ale minul branku.

Ve druhé půli zahrávali domácí v 67‘. roh, hlavičkujícího hráče sice bránili dva naši hráči, ale i přesto se dokázal prosadit 3:0. V 72‘. se nám po rohovém kopu Ivana Žovince podařilo skórovat, míč prodloužil Radek Bartoň na Honzu Stejskala, který ho poslal do sítě 3:1. Branku na 3:2 dal v 83‘. Ivan Žovinec po nahrávce Radka Bartoně. V 88‘. chytil Pavel Hampl nařízenou penaltu za hraní rukou ve vápně.

V neděli 8.3. zajíždíme do Bakova n. Jizerou, kde se utkáme od 14:30 v prvním mistrovském utkání s Mnichovohradišťským SK. V Hradišti probíhá rekonstrukce hřiště, a tak svoje domácí zápasy odehraje v Bakově.

Holub Luděk

www.dbsk.cz