LP 2019: DBSK A -Chotětov 6:2

„A“ – přípravné utkání – 4.8.2019


DBSK – TJ CHOTĚTOV (I.B třída) 6:2 (3:0)


Branky: 5‘ Klíma Ondřej, 8‘ Tomíček Radek, 35‘ Zahrada Lukáš, 48‘ Vynikal Petr, 57‘ Sítař Adam, 67‘ Šolc Jakub

Sestava: Stránský Michal – Ježek Petr, Bíšek Vladimír (Zahrada Lukáš), Kubeček Pavel, Stejskal Jan (Dezsö Lukáš) – Pavliš Aleš, Horák Michal, Vynikal Petr, Šolc Jakub (Valdman Sebastian) – Klíma Ondřej (Sítař Adam), Tomíček Radek (Paramund Dominik)


V předposledním přípravném zápase jsme se představili proti Chotětovu.

Do utkání jsme vstoupili aktivně a hned ve druhé minutě po rohovém kopu hlavičkoval nad Michal Horák, v 5‘ vyslal do útoku přesnou přihrávkou Radek Tomíček Kubu Šolce, ten zatáhl míč po pravé straně a našel hlavu Ondry Klímy, který se nemýlil 1:0. Ve 33‘ přidal druhou branku Radek Tomíček po nahrávce Adama Sítaře. Na 3:0 dával Lukáš Zahrada, který zužitkoval chytrou přihrávku Aleše Pavliše.

V úvodu druhého poločasu předvedl výborný presink Petr Vynikal, o míč obral hostujícího brankáře a do prázdné branky zvýšil na 4:0. V 57‘ po hezké kombinaci napálil míč do sítě Adam Sítař 5:0. Poté jsme lehce polevili a do šancí se dostali hosté, první střela mířila vedle naší branky, druhý protiútok v 58‘ už skončil v síti 5:1. V 65‘ opět zahrozili hosté střelou nad branku. Šestý gól dal po samostatném úniku Kuba Šolc. O minutu později jsme nechali volného hráče hostí ve vápně, a ten upravil na 6:2. V 74‘ jsme měli výhodu pokutového kopu po faulu na Adama Sítaře, míč si na penaltový puntík postavil Petr Vynikal, ale neproměnil. V další šanci netrefil branku Radek Tomíček, v 83‘ po akci Honzy Stejskala mířil do brankáře Aleš Pavliš. V 86‘ si připsal výborný zákrok Michal Stránský po trestném kopu hostí.

V úterý 6.8. přivítáme SK Bakov nad Jizerou, výkop je v 18:00.

Holub Luděk

www.dbsk.cz