OP žáci: FK Krnsko – DBSK 0:7


FK Krnsko – DBSK 0:7 (0:3)


branky: Kriško 2, Brezáni, Oudrnický, Jahoda, Novotný, Karn
 
Sestava:Zvěřina, Brezáni, Hercíková, Pilař, Svoboda, Karn, Skála, Jahoda, Oudrnický, Kriško, Novotný
 
Střídali: Toman, Andlt


Ve třetím jarním kole se žáci představili na hřišti posledního týmu tabulky FK Krnsko,kvůli velké marodce nám musely vypomoct hráči z přípravky Vojta Karn a Jonáš Andlt.

Hned od úvodního hvizdu jsme zamkli soupeře před jeho brankou a už ve 2.minutě našel Jahoda zpětnou přihrávkou na hranici velkého vápna Brezániho a ten střelou do levé šibenice otevřel skóre utkání. V 7. minutě bylo ještě veseleji to když přidal druhý gól Kriško po samostatné akci. V 18.minutě se po rohovém kopů ocitl sám na velkém vápně Novotný a jeho střela se zastavila na břevně domácí branky. V 31.minutě ztratili domácí míč naši polovině ten se dostal ke Skálovy který klasickou českou uličkou uvolnil Oudrnického který nedal domácímu brankáři šanci a zvýšil na 3:0.
Druhý poločas se nesl ve stejném duchu jako první půle hrálo se praktický na jednu branku a když už se domácí o něco pokusili většinou ztroskotali na výborné obraně v čele s dvojicí Hercíková Pilař. Ve 37.minutě zvýšil krásnou střelou k tyči Jahoda na 4:0 za dalších osm minut našel ve vápně Brezáni Novotného a ten se štěstím prostřelil brankáře a bylo to 5:0. Ve 48.minutě uvolnil Jahoda Kriška který obešel i brankáře a do prázdné branky zvýšil na 6:0. Konečnou podobu výsledku dal Karn  v poslední minutě když jeho střelu lehce tečoval domácí obránce.