OP žáci: DBSK Ž – Doubrava 0:3 (+FOTO)


DBSK Ž – Jizeran Doubrava 0:3 (0:1)


Sestava: Pilař, Brezáni, Novotný, Hercíková, Svoboda, Boček, Skála, Zvěřina L., Jahoda, Kriško, Zvěřina D.,
 

Střídali: Gabaš, Štros, Černohorský


V prvním jarním kole netradičně v pátek 29.3  přivítali žáci Doubravu,bohužel nám chyběli tři hráči Toman,Oudrnický ,Rejzek a tak nám vypomohl Kuba Černohorský s přípravky. 

Vstup do utkání nebyl špatný už v 1 minutě trefil Boček tyč pak převzali otěže utkání do svých rukou hosté a v 9.minutě otevřeli skóre po zaváhání obrany 0:1. V 19 minutě Novotný chytrou přihrávkou za obranu uvolnil Zvěřinu ten ale nezamířil mezi tři tyče,zbytek poločasu se odehrál za mírné převahy hostujících hráčů naštěstí ani jim se střelecky nedařilo.
Do druhé půle jsme vstoupili aktivně a dostávali soupeře pod tlak z něhož přišli i šance největší měl ve 44.minutě Novotný který se uvolnil na levé straně svůj pokus zamířil přímo do brankáře. Rozhodující moment utkání přišel ve 54.minutě kdy Zvěřina udělal hrubou chybu na pozici stopéra  a pro hosty už to bylo snadné a zvýšili na 0:2. Naše snaha o změnu skóre narážela na dobrou obranu hostů,poslední změnu výsledku přinesla 65.minuta kdy Pilař podcenil střelu z pětadvaceti metrů a bylo to 0:3. 
 
Michal Šolc

 

FOTO ZE ZÁPASU:

https://nikeeadieke.rajce.idnes.cz/Fotbal_starsi_zaci_29.3.2019