OP žáci: DBSK – SK Skalsko 6:1

OP žáci Mladá Boleslav


DBSK – SK Skalsko 6:1 (3:0)


 
branky: Boček 2, Rejzek, Zvěřina, Jahoda
 
sestava: Pilař, Novotný, Oudrnický, Brezáni, Toman, Jahoda, Skála, Svoboda, Boček, Rejzek, Zvěřina
 

střídali: Gabaš,Karn,Veselý


 

V posledním podzimním zápase na domácím hřišti v Obrubech se žáci střetli s celkem SK Skalsko. A protože nám chyběli tři hráči z patnáctičlenného kádru pozvali jsme dva hráče z přípravky Vojtu Karna a Jirku Veselého.

První šanci měl už ve 3.minutě Rejzek který místo střely z hranice velkého vápna volil přihrávku na obsazeného spoluhráče,v 8.minutě šel Rejzek sám na brankáře místo kličky volil střelu kterou trefil brankáře za další dvě minuty si situaci zopakoval tentokrát střelou podél brankáře otevřel skóre utkání 1:0. V 15.minutě našel na pravé straně Svoboda Karna ten se uvolnil a přihrál na vápně volnému Skálovi bohužel ten zamířil jen doprostřed branky. V 17.minutě šel Rejzek znovu sám na brankáře ale opět neuspěl a tak další změna skóre přišla ve 25.minutě kdy roh Svobody zpravé strany propadl před Skálu a ten z první nedal brankáři šanci 2:0 za dalších pět minut se situace opakovala jako přes kopírák ale z levé strany a zakončujícím hráčem byl tentokrát Jahoda který zakončil jen slabou střelou doprostřed branky. Ve 34.minutě se opět měnilo skóre to když Zvěřina chytrou střelou k tyči nedal hostujícímu brankáři šanci 3:0. Hosté za celý poločas prakticky neohrozili naší branku.
Ve 41.minutě rozehráli pěknou akci po pravé straně Brezáni s Karnem a druhý jmenovaný našel ve vápně úplně volného Bočka který střelou k tyči přidal čtvrtý gól. Ve 44.minutě přišla jedna z mála chyb naší obrany a hosté ji potrestali to když Novotný ve snaze odehrát míč podklouzl hostující útočník toho využil obešel i brankáře a do prázdné branky snížil na 4:1. Ve 49.minutě došlo k nedorozumění v obraně hostu kdy ztratili míč na vápně toho využil Boček a přidal svůj druhý zásah v zápase 5:1. Další pěknou akci rozehrál na levé straně Toman když našel volného Bočka ten posunul na Rejzka který nahrál volnému Zvěřinovy ten však svůj druhý zásah nepřidal. V 63.minutě dal konečnou podobu výsledku Jahoda  který střelou  z první po centru Rejzka z pravé strany nedal brankáři šanci 6:1.
 
 
komentář: Michal Šolc