OP žáci: Březno – DBSK 0:2

OP žáci Mladá Boleslav


Sokol Březno – DBSK 0:2 (0:2)


brankyNovotný,Boček
 
sestava: Pilař,Svoboda,Hercíková,Oudrnický,Brezáni,Jahoda,Novotný,Skála,Boček,Rejzek,Toman
střídali:Štros,Zvěřina David


V dalším kole zavítali žáci DBSK na hřiště Sokola Březno. Vstup do utkání byl skvělý když už ve 4.minutě rozehráli pěknou akci po pravé straně Rejzek s Novotným kdy se po několika přihrávkách dostal do zakončení Novotný a nadvakrát otevřel skóre zápasu. Hned za minutu to bylo už o dva góly to když po pravé straně zatáhl míč Brezáni na velkém vápně našel úplně volného Skálu ten vyslal tvrdou střelu kterou domácí brankář vyrazil jen před nabíhajícího Matěje Bočka a ten uklidil míč do branky 2.0. Domácí byli po takovém začátku pod tlakem ale postupem času hru vyrovnali a dostali se do šancí,první přišla ve 20.minutě po chybě ve středu hřiště a rychlém protiútoku naštěstí zakončující hráč zamířil vedle. Další pokusy domácích skončili mimo tři a když už mezi ně mířili tak je zneškodnil Pilař.

Druhý poločas jsme začali náporem ale tentokrát bez gólového konce,ve 45.minutě se po rohu Rejzka dostal míč na velké vápno ke Svobodovi a ten vyslal nebezpečnou střelu se kterou si domácí brankář poradil. S postupem času přebírali otěže utkání do svých ruk domácí a začali se dostávat do šancí první skončila faulem na hranici našeho velkého pokutového území  následný přímý kop skončil nad brankou. V 57.minutě vyslali domácí velmi nepříjemnou střelu z naší levé strany Pilař byl připraven a vyrazil míč na roh. V 60.minutě se domácí útočník po pěkné akci ocitl tváří tvář Pilařovi ten však včasným vyběhnutím zmenšil střelecký úhel a vyrazil jeho střelecký pokus na rohový kop.
Další náznaky šancí domácích skončily nevyužity a tak jsme po závěrečném hvizdu mohly oslavit zisk tří bodů ze hřiště soupeře.
 
komentář: Michal Šolc