DBSK – Horky nad Jizerou 3:4 (2:2) PEN

branky:  Skála,Novotný,Toman

sestava: Zvěřina D.,Novotný,Oudrnický,Svoboda,Brezáni,Zvěřina L.,Skála,Jahoda,Boček,Rejzek,Toman

střídali: Gabaš, Štros

V dohrávce 6.kola okresního přeboru jsme na hřišti v Obrubech přivítali FC Horky nad Jizerou. První změna ve skóre přišla v 9.minutě to když se po rohu Rejzka se štěstím odrazil míč před Skálu a ten ho protlačil do sítě 1:0. Bohužel vedení jsme dlouho neudrželi a ve 12.minutě po nepovedené malé domů bylo srovnáno 1:1. V 16.minutě přišel faul hostů před pokutovým územím k rozehrávce se postavil Novotný a střelou k tyči nás poslal do vedení 2:1. V 19.minutě se dostal do šance Rejzek jenomže z jeho slabou střelou si brankář poradil, ve 23.minutě kopal přímý kop Rejzek jeho pokus vytěsnil brankář na roh. Ve 24.minutě přišla zbytečná ztráta ve středu hřiště a hosté z rychlého protiútoku vyrovnali na 2:2.

Poslední náznak šance v první půli obstaral Jahoda svým pokusem z pravé strany se kterým si hostující gólman nadvakrát poradil.
Hned v první minutě druhé půle centroval z pravé strany Jahoda hostující obránce srazil míč těsně vedle branky. Ve 46.minutě prošel Zvěřina středem hřiště a zakončil z hranice pokutového území jeho střelu brankář vyrazil před dobíhajícího Tomana a ten ho usměrnil do sítě 3:2. V 50.minutě zakončil Novotný přímý kop těsně vedle,za další dvě minuty pálil z levé strany Svoboda a jeho pokus zastavila tyč,v 56.minutě na hranici velkého vápna uvolnil Skála chytře Tomana ten však zamířil jen do tyče. Další pěknou akci předvedl Skála ve spolupráci s Rejzkem zakončení druhého jmenovaného bylo slabé a tak si s ním hostující brankář poradil. Hosté si za celou druhou půli nevypracovali žádnou větší šanci až naše chyba v poslední minutě to když místo ukopnutí míče do autu jsme to chtěli řešit fotbalově znamenala vyrovnání na 3.3.
Kalich hořkosti jsme si dopili při penaltách kdy naši dva ze tři střelců nedali hosté byli naopak stoprocentní.

7.kolo OP Mladá Boleslav – žáci

Sokol Bozkov – DBSK 5:0 (2:0)

sestava: Zvěřina D., Zvěřina,L., Oudrnický, Brezáni, Buriánek, Svoboda, Rejzek, Skála, Boček, Štros, Toman

střídali: Černohorský,Buriánek M.

V 7.kole jsme zavítali na hřiště Sokola Bozkov,bohužel jsme byli v hodně kombinované sestavě kdy s námi jeli i dva hráči s přípravky domácí měli jak výškovou tak rychlostní převahu. Do první šance poslal ve 13.minutě Rejzek Tomana ten ale zamířil těsně vedle a  pak už jsme se jen bránili domácí nám dali dvě branky po standartkách ve 21.minutě po rohu a ve 29.minutě po přímém kopů. Stejný obraz hry pokračoval i ve druhé půli, ve 42.minutě kopali domácí penaltu ale David Zvěřina ji chytil. Bozkov ze svého tlaku vytěžil ještě tři branky.