OP žáci: DBSK-FK Krnsko 10:0

OP žáci Mladá Boleslav


DBSK – FK Krnsko 10:0


 

branky:Zvěřina 3,Rejzek 2,Novotný,Pilař,Svoboda,Brezáni,Toman


Sestava:Pilař ,Hercíková, Novotný, Oudrnický, Brezáni, Svoboda, Zvěřina Lukáš,Skála, Jahoda , Rejzek, Zvěřina David
 

Střídali:Toman,Gabaš,Vašenda,Fryšara


 V dalším kole okresu přivítali žáci v Obrubech FK Krnsko.Hned od úvodního hvizdu jsme se do soupeře zakousli a první větší šance přišla ve 4.minutě to se po střele Rejzka dostal k dorážce Skála ale trefil jen brankáře,v 7.minutě se do šance po chybě hostující obrany zamířil Jahoda těsně vedle.Ve 12. minutě se už skóre měnilo po střele Lukáše Zvěřiny z vápna 1:0.
Pak následovali další šance ale zůstali bez využití až ve 23.minutě zahrával Lukáš Zvěřina roh míč propadl  na zadní tyč k volnému Novotnému a ten ho nekompromisně uklidil pod břevno 2:0.Ve 28.minutě se po rychlém brejku prosadil Rejzek a upravil tak na polo časových 3:0.
Druhý poločas se nesl ve stejném duchu jako první hrálo se prakticky na jednu branku,hned v první minutě druhé půle se z lehkou tečí obrany prosadil Rejzek 4:0,ve 38.minutě se poprvé v žákovské kategorii trefil Ondra Svoboda,na 6:0 zvyšoval další premiérový střelec Jan Toman a aby toho nebylo málo tak sedmý zásah přidal Ondra Pilař po rohu a na 8:0 zvyšoval Filip Brezáni i pro něj to byl první gól žákovské kategorii.Konečnou podobu výsledku dal Lukáš Zvěřina dvěma zásahy v 66. a 68.minutě.
 
komentář: Šolc Michal