I.A.tř.: Sokol Pěčice – DBSK 2:1

„A“ – mistrovské utkání I.A třída – 2. kolo 18.8.2018


TJ SOKOL PĚČICE – DBSK 2:1 (0:0)


Branka: 75‘ Šolc Jakub

Sestava: Sýkora Martin – Altman David, Bíšek Vladimír, Ježek Petr – Vynikal Petr, Merva Milan (80‘ Kasal Jakub) – Šolc Tomáš (46‘ Tomíček Radek), Sedláček David, Stejskal Jan (69‘ Šolc Jakub) – Sítař Adam (54‘ Klíma Ondřej), Kuhn Jakub (72‘ Kubeček Pavel)

Na střídání: Hampl Pavel


V okresním derby jsme zaplatili za naše chyby a díky slabé brankové produkci jsme z Pěčic odjeli bez bodového zisku.

Na úvod utkání vyslal kapitán domácích Hubač střelu na Martina Sýkoru, se kterou si náš gólman poradil, v 5‘ prověřil domácího brankáře Dufka Adam Sítař a v 17‘ se ocitl v šanci Milan Merva. Největší příležitost domácích přišla ve 28‘, ale naše obrana závar v malém vápně vyřešila. Na druhé straně si ve 43‘ před vyběhnutým brankářem Dufkem předkopl míč David Sedláček, ale skončil s ním za lajnou, o chvilku později dobře vyběhl Martin Sýkora proti osamocenému útočníkovi.

Druhá půle, a zrovna jako minulý týden, opět chyba na úvod. Tentokrát zaváhal s rozehrávkou Martin Sýkora, míč mu před nohou ukopl domácí útočník a k překvapení všech skončil v síti 1:0. Následné střely Davida Sedláčka a Radka Tomíčka skončily po teči na rohovém kopu. V 64‘ jsme nechali na pravé straně volného útočníka Pěčic, který obstřelil Martina Sýkoru 2:0. Podobná situace nastala v 70‘ na druhé straně, ale Radek Tomíček branku minul, snížení přinesla hlavička Kuby Šolce v 75‘ po centru Davida Sedláčka 1:2. V závěru utkání jsme si vytvořili tlak i šance, ale bohužel hlavička Petra Ježka, střely Davida Sedláčka i Kuby Šolce skončily vedle branky a tak jsme si připsali na konto zbytečnou ztráta bodů na hřišti soupeře.

Další utkání sehrajeme opět v Dlouhé Lhotě, v sobotu 25.8. od 17:00 proti TK Slovan Lysá nad Labem.

Holub Luděk