OP žáci: Play off s FK Zdětín

OP žáci – play off 2018


FK Zdětín – DBSK 3:3 (0:1)


branky:Nosek 2,Zvěřina
 
sestava:Pilař,Svoboda,Novotný,Hercíková,Brezáni,Skála,Novák,Zvěřina,Zoufalý,Rejzek,Nosek
 

střídali:Toman,Fryšara,Štros,Oudrnický,Jahoda,Dlask


 

Po odehrání všech utkání ve skupinách následuje play off které určí konečné pořadí okresního přeboru.Jen díky horšímu skóre obsadili žáci DBSK 4.místo ve skupině B  a tak je v souboji o konečné 7.místo v okrese čekal FK Zdětín,první zápas se hrál v sobotu 9.června na hřišti soupeře.

Hned  první minutě jsme ohrozili branku domácích to když míč putoval po ose Nosek ,Rejzek k volnému Zvěřinovi to ovšem zradilo zpracování.V 7.minutě se nadvakrát neprosadil Nosek za další tři minuty si Nosek vyměnil míč se Zvěřinou a jeho střelu vyrazil brankář mimo tři tyče,z následného rohu trefil Zvěřina tyč domácí branky.Ve 13 minutě uvolnil Novák Zoufalého  na pravé straně a jeho křížnou střelu vytěsnil brankář na roh.V 19.minutě opět pálil Zvěřina z hranice velkého vápna jeho střelu znovu zastavila tyč,za další dvě minuty těsně nad branku hlavičkoval po rohu Nosek.První změna ve skóre  přišla ve 31.minutě to když Oudrnický uvolnil Zvěřinu a ten vymetl pravou šibenici zdětínské branky.
Do druhé půle jsme opět vstoupili aktivně a hned ve 40.minutě to přineslo ovoce to když se po pěkné akci prosadil Nosek střelou k tyči 2:0.Za další minutu nebezpečně pálil Zoufalý brankář vyrazil na roh.V 54.minutě poprvé zahrozili domácí a bohužel se jim podařilo snížit po té co střela z dvaceti metrů nešťastně skočila před Pilařem.V 56.minutě nebezpečně pálil Novák první u vyraženého míče byl Nosek ,ale domácí gólman předvedl další skvělý zákrok.V 59. minutě chytře uvolnil Rejzek Noska a ten střelou podél brankáře přidal třetí gól.Zdálo se že je rozhodnuto,ale nebylo dvě chyby v obraně domácí potrestali v 63. a 65. minutě a tak se do odvety jde za nerozhodného stavu 3:3.
 
Odveta se hraje v sobotu 16.června od 10:00 v Obrubech.
 
komentář: Michal Šolc