Mladší mini: DBSK – Sokol Kněžmost 15:18

Přátelský zápas mladších minižáků ročník 2011 a mladší 10.05.2018 hřiště Dolní Bousov

Hrací čas: 3x15min, Počet hráčů: 4+1


Sestava:

 Brankář Ondřej Havel

Obránci Adámek Hercík, Matěj Bulíř, Fanda Kučera, Ondřej Gabaš, Šimon Keller, Dominik Varečka

Útočníci Bolek Sobotka, Šimon Keller, Tonda Míchal, Ondra Bušek, Kryštof Šourek, Jan Karásek, Václav Anděl


Trenéři:   Miroslav Buriánek, Josef Hruška


Dolnobousovský SK – TJ Sokol Kněžmost         

15 : 18

Střelci: Hercík 4, Šourek 4, Keller 3, Gabaš 3, Sobotka


V dalším přáteláčku na domácí půdě nastoupili takřka všichni naši nejmenší čutálisti.

V zápase jsme se sice ujali vedení, ale soupeř hned vyrovnal. Po chvilce šel do vedení a náš tým se po zbytek zápasu snažil dotahovat. Pokud už jsme srovnali skóre, vzápětí už opět prohrávali, prostě gólů jak o pouti. I přes nějaké ty chybičky v rozehrávce nás svým výkonem velice podržel brankář. Především v první patnáctiminutovce předváděl jeden zákrok lepší než druhý. Tentokrát jsme neměli tolik prostoru pro kombinaci a bylo to spíše o bojovnosti a chybách na obou stranách. Jsou to sice fotbalová klišé, ale byla to jízda nahoru dolu, boj o každý balón a šance střídala šanci. Bohužel chyb na naší straně bylo přeci jenom víc. Obrana se nám občas zapomínala vracet a soupeř gólově trestal. Naši hráči byli tentokrát velice nesoustředění a to především na střídačce, což se promítlo bohužel i do hry. Nedrželi jsme si posty a sem tam nás zlobilo i nasazení v zápase. Prohra je taky zkušenost a příště se máme co zlepšovat.

Sestava DBSK                                                                                                               

Zadní řada zleva: trenéři Buriánek, Hruška             

Stojící hráči zleva: Keller, Gabaš, Varečka, Bureš, Píša, Hercík, Šourek

Přední řada zleva: Sobotka, Anděl, Kučera, Karásek, Bušek, Míchal

Leží: Havel

(komentář Miroslav Buriánek)