OP žáci: DBSK Ž – Dlouhá Lhota 6:1

DBSK – FK Dlouhá Lhota 6:1 (4:0)


Branky:    Nosek 3,Zvěřina,Novák,vlastní
 
Sestava:  Pilař,Novotný,Oudrnický,Svoboda,Buriánek,Skála,Zvěřina,Rejzek,Zoufalý,Nosek,Novák
Střídali:Dlask,Toman,Fryšara,Štros,Jahoda,Brezáni


Ve třetím jarním kole se žáci poprvé představili na domácím hřišti a přivítali FK Dlouhá Lhota/SK Židněves. První změna skóre přišla ve 3.minutě to když si na centr Noska z pravé strany naběhl Novák a střelou k tyči nedal brankáři šanci,za další tři minuty si oba hráči prohodili role tentokrát z levé strany odcentroval Novák a našel Noska ten se uvolnil a zvýšil na 2:0. V 19.minutě orazítkoval břevno střelou z vápna Dlask,ve 24.minutě uvolnil chytrou přihrávkou Rejzek Noska a ten obešel i brankáře do prázdné branky zvýšil na 3:0. Ve 28.minutě odcentroval z pravé strany Skála hostující obránce ve snaze odkopnout míč ho nešťastně poslal do vlastní sítě 4:0. Poslední velkou šanci první půle měl ve 33.minutě Svoboda ale ani na dvakrát se mu nepodařilo překonat brankáře.

Druhá půle začala velkou šancí Nováka ale hostující brankář byl proti ve 37.minutě se prosadil Zvěřina střelou z dvaceti metrů přidal pátý gól. Ve 41.minutě uvolnil Nosek Zoufalého jeho střelu z pravé strany brankář vyrazil na roh. Ten rozehrál Novák na jeho centr si naběhl Nosek a hlavou zvýšil na 6:0. Ve 45.minutě prošel Nosek obranou obešel i brankáře jeho slabou střelu na poslední chvíli vykopl obránce z prázdné branky za další tři minuty Zoufalý mířil jen do tyče. V 56.minutě přišel faul před velkým vápnem první střelu Pilař vyrazil na břevno na dorážku byl už krátký 6:1.


 
Ve 2.kole pohárové soutěže Copytrans cupu jsme zavítali na hřiště Sokola Březno, přes nadějný tříbrankový náskok jsme nezvládli závěr a podlehli domácím 3:4.
 
Sokol Březno – DBSK
 
          4                    3                 (0:2)         branky:Nosek 2,Zvěřina
 
Sestava:Pilař,Novotný,Hercíková,Svoboda,Buriánek,Skála,Rejzek,Zvěřina,Zoufalý,Nosek,Novák
Střídali:Dlask,Toman,Štros,Fryšara,Jahoda,Brezáni


komentář: Michal Šolc