Branky:Verecký 2, Nosek, Pilař

Sestava: Pilař Ondřej, Buriánek Miroslav, Pilař Václav, Hercíková Lucie, Novák Tomáš, Rejzek David, Merva Jan, Novotný Michal, Verecký Petr (K), Nosek Patrik, Zoufalý Patrik
Střídali: Budinský Tadeáš, Gavlák Ondřej, Brezáni Filip, Svoboda Ondřej

V úvodním jarním kole zavítali žáci do Zdětína.

Do první šance se dostal ve 2.minutě Verecký ale mířil jen do boční sítě,hned za minutu se míč po ose Nosek, Zoufalý  dostal k aktivně hrajícímu Vereckému  ten však z malého vápna
minul branku. Domácí byli efektivnější hned z první šance v 10.minutě se ujali vedení 1:0. V 16.minutě rozehrál Verecký roh z levé strany domácím se podařilo míč dostat jen na vápno k Pilařovi a chytrou střelou vyrovnal 1:1.

Ve 20.minutě  obral o míč domácího  stopéra Nosek poradil si i s gólmanem a otočil na 1:2. Hned za minutu chytře přeloboval brankaře Verecký a bylo to 1:3 v náš prospěch. Dvoubrankové vedení nás trochu ukolébalo  a do šancí se dostali i domácí, první ve 22.minutě zlikvidoval brankař Pilař bohužel na tu další už byl krátký  2:3.

Ve 26.minutě jsme měli štěstí střela domácího útočníka skončila na tyčy a  za další dvě minuty se opět vyznamenal Pilař když vychytal útočníka domácích který na něj šel sám.

V poslední minutě první půle mířil mimo Merva a tak se šlo do kabin za 2:3 pro nás.

Začátek druhé půle jsme začali lépe hned v první minutě střílel Nosek bez úspěchu,ve 40.minutě tentýž hráč unikal obraně bohužel si míč ukopnul a domácí brankař byl u něj dřív.

Ve 44.minutě se už skóre měnilo Nosek uvolnil Vereckého a ten z hranice velkého vápna nedal gólmanovi šanci 2:4.

V 50.minutě chyboval brankař Pilař který při odkopu trefil domácího útočníka ten se dostal k odraženému míči a snížil 3:4. Po deseti minutové pasáži kdy se hrálo převážně uprostřed hřiště jsme se dostali k zakončení nejprve mířil do tyče Novotný, se střelou Noska z velkého Vápna si poradil domácí brankař.

V předposlední minutě rozehráli domácí roh který skončil na tyčy dorážku odmítli Pilař se Svobodou za cenu dalšího rohu. Další roh jsme už neodvrátili a domácí  srovnali na 4:4.

O bodu navíc rozhodly penalty ve kterých byl Zdětín šťastnější a vyhrál  2:1.

A – mistrovské utkání 14. kolo - 25.3.2017

LUŽEC – DBSK 2:3 (1:1)

Branky: 28‘ Koštíř Marek, 55‘ Tomíček Radek, 69‘ Bartoň Radek

Jarní část sezóny jsme začali na hřišti Lužce, momentálně druhého týmu tabulky.

Do první šance se dostal v 6‘ Martin Kalinka, ale hlavou po rohu přestřelil branku, ve 13‘ výborně zakročil Martin Sýkora v naší brance proti trestnému kopu domácích, v 15‘ nastřelil Marek Koštíř pouze tyč, ve 28‘ se  však už nemýlil a přesnou střelou nás dostal do vedení 0:1. Ve 38‘ běžel sám na branku Kuba Kasal, přihrávkou ještě našel Máru Koštíře, který zakončoval do prázdné branky, ale bohužel z ofsajdové pozice. Ve 43‘ domácí využili jeden ze svých nebezpečných závarů, kterými hrozili v první půli, ke srovnání skóre 1:1.

Na začátku druhé půle měli domácí v 52‘ velkou šanci, střelou z hranice brankového území naštěstí minuli naši branku. V 57‘ centroval Martin Kalinka, odražený míč se dostal k Radkovi Tomíčkovi, který nekompromisně zakončil 1:2. V 61‘ utekl domácí obraně Ondra Klíma, ale jeho zakončení nemělo potřebnou přesnost. V 69‘ se po rohu prosadil Radek Bartoň a prudkou střelou nedal domácímu gólmanovi šanci 1:3. Domácí měli po celé utkání nebezpečné standardní situace, z jedné z nich v 77‘ snížili na 2:3 přesnou střelou z trestného kopu, která směřovala přímo k tyči. V závěrečných minutách se domácí snažili o vyrovnání, závary v pokutovém území dokázali naši hráči dobře vyřešit, při přechodu do otevřené lužecké obrany nám však scházelo trochu více klidu a přesnosti.

V úterý 28.3. hrajeme přátelské utkání s FK MB U17 od 18:00 na Městském stadionu v Mladé Boleslavi. V sobotu 1.4. přivítáme od 16:30 na našem stadionu Sokol Tišice.

Holub Luděk

Halový turnaj mladší přípravky, pro hráče ročník nar. 2008 a mladší 11.3.2017 – SKP CUP 2017, městská hala v Mladé Boleslavi

Hrací čas: 1x10 min, počet hráčů: 5+1
Sestava:  Brankář – Vojta Beitl
                Obránci - Šimon Vynikal, Hynek T.borský, Kuba Černohorský, David Varečka
                Útočníci – Jirka Veselý, Emma Urbanová, Filip Koliáš, Vojta Karn
Trenéři : Milan Karn, Jiří Veselý, Jakub Vynikal
Další halový turnaj jsme sehráli v městské hale v Mladé Boleslavi. Pořádajícím turnaje byl SKP Mladá Boleslav. Na turnaj se přihlásilo celkem 8 týmů, které se utkaly v systému dvou základních skupin. Do turnaje jsme vstoupili výborně a všechny zápasy ve skupině vyhráli, což nám zajistilo první místo ve skupině. V semifinále jsme tak narazili na druhý tým ze skupiny B – SK Kosmonosy. S fyzickybvyspělejším mužstvem jsme sehráli vyrovnanou partii. O našem vítězství rozhodla proměněná penalta Šimona Vynikala za malou domu. I Kosmonosy měli stejnou výhodu, ale neproměnili ji. O první místo jsme se tak utkali opět s borci ze Sokola Rádlo/Kokonín, kteří na penalty ve druhém semifinále porazili výborn. mužstvo z České Skalice (vyhráli druhou skupinu). V tomto zápase jsme byli lepším týmem, ale na rozdíl od soupeře jsme nedokázali vstřelit branku a tak na nás čekaly „pouze“ stříbrné medaile.
V individuálním ocenění byl nejlepším hráčem turnaje vyhlášen náš Vojta Karn.
Za odvedené výkony v turnaji si zaslouží všichni hráči a hráčka velkou pochvalu.